Reklama online

  • Reklama tekstowa w wyszukiwarce
  • Reklama graficzna w wyszukiwarce
  • Reklama kontekstowa w sieci wyszukiwania
  • Reklama na Youtube
  • Google Zakupy
  • Remarketing
Reklama w internecie

Skuteczne wypromujemy Twoje usługi i produkty

Google Ads (dawniej: Google AdWords)

Płać tylko za efekty! Osiągaj efekty szybko i niedrogo!

Wszechstronna reklama kontekstowa w wyszukiwarce Google i powiązanej z nią sieci, w tym również w serwisie wideo YouTube, to najpopularniejszy, bo najskuteczniejszy sposób reklamowania usług. Zwłaszcza takich ,które wymagają ekspresowej promocji, szybkiej sprzedaży lub szerokiego nagłośnienia. Działamy kompleksowo – od określenia potrzeb, przez możliwości, po wybór odpowiednich słów kluczowych, miejsc wyświetlenia, grupy demograficznej oraz form reklam. Bo Google Ads dziś to reklamy tekstowe i graficzne (display) w wielu formatach. Kupony od Google? Oczywiście też dodajemy!

Zapytaj o wycenę swojej kampanii

Google Zakupy (Merchant)

Specjalna oferta dla e-commerce

Prowadzisz sklep internetowy? Zainwestuj w Google Zakupy – formę reklamy przygotowaną specjalnie dla e-sklepów. Powiedz nam, czym handlujesz i co chcesz osiągnąć, a my opracujemy całą strategię Twojej kampanii w Google Merchant.

Kampania wypromuje poszczególne produkty z Twojego sklepu i przyprowadzi klientów do Twojego sklepu. Kliknięcie w reklamę oznacza szanse nie tylko na sprzedaż wybranego produktu, ale i kolejnych oraz na wzrost popularności Twojego sklepu. Handluj online skutecznie!

Zapytaj o wycenę swojej kampanii

Remarketing

Złap swojego klienta!

Bez względu na to, jaką formę działalności online prowadzisz – czy to strona informacyjna, czy zapisy na usługi lub sprzedaż produktów, pomożemy ci złapać klientów, którzy choć raz odwiedzili Twój serwis internetowy, i zachęcić ich do powrotu lub wykonania konkretnej akcji: złożenia zamówienia, sfinalizowania porzuconych w koszyku zakupów czy skontaktowania się. Klienci, którzy raz zainteresowali się Twoją ofertą, dostaną przy okazji innych działań w internecie, ich reklamę – właśnie w ramach kampanii remarketingowej. Remarketing to po prostu inteligentne i wyjątkowo skuteczne narzędzie do promocji usług i towarów na miarę XXI wieku.

Reklama w wyszukiwarce to nie wszystko!

Sprawdzałeś już, jak analizujemy ruch na Twojej stronie i co z tego może wynikać? Polecamy również skuteczne usługi pozycjonowania.

Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami